top of page

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz

Biz, BÜYÜKBALKAN GRUP olarak;

Meslek ahlakı, şeffaflık, dürüstlük, gizlilik ve disiplin ilkelerimizden asla ödün vermeden siz müşterilerimizin sorunlarını kendi sorunlarımız bilerek, bizlere emanet ettiğiniz şirketiniz için  güvenilir, yüksek kaliteli butik hizmet üretmek ve sınırsız müşteri memnuniyeti için beklentilerin ötesinde çözüm odaklı hizmet sunmak.

Vizyonumuz

42- ASIL.jpg

Tecrübe ve bilgi birikimimizi yenilikçi ve dinamik anlayışımızla bütünleştirip mesleğimize öncü ve örnek olmaya devam etmek.

Denetim Sürecine Bakışımız

Denetim Hizmeti; konusunda uzman, bilgili, bağımsız, titiz profesyonellerin şirket içinde ve tamamen dışarıdan meslek mensupları tarafından verilen hizmet türüdür.

 

Denetim Hizmetinin sağlıklı olması ancak denetim işlem ve faaliyetlerinin bilimsel esaslara, denetim standartlarına, etik kurallara uygun olarak, yeterli mesleki ehliyete sahip ‘yetkin ‘ kişiler tarafından, gerekli mesleki özen ve titizliğin gösterilerek yapılması ile sağlanır.

 

Denetim Hizmeti ihtiyacı gittikçe artan bir oranda genişlemekte ve elbette ki denetim sürekli etkisini artıran globalleşme hareketi Denetim Hizmetinin başkalarını da ikna edecek şekilde yapılması gerektiğini ortaya koymaktadır.

Şirketlerin hesaplarının şeffaf ve doğruluğu da ancak uzman kişi ve kuruluşlar

tarafından yapılabilir.

Sonuç olarak; Bağımsız Denetim ’den geçen bir şirkette tüm ortakların haklan daha iyi korunmuş olur. Şirket toplumda güven sağlar.

Süreç Yönetimi

Kuruluşlar, üretmiş oldukları ürün ya da hizmetlerden yararlanan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için, süreçlere gereksinim duyar.

 

Süreçlerin Yönetimi, mevcut fonksiyonel ve hiyerarşik örgüt yapılarına bir şekilde uygulanabilirken, "Süreçlerle Yönetim" başta örgüt yapısı olmak üzere, pek çok klasik yönetsel yaklaşımın sorgulanmasını  gündeme getirmektedir. Süreçlerle yönetimde geleneksel fonksiyel ve hiyerarşık örgüt yapısı değişmekte, görevler ve kadro unvanları süreçlere göre yeniden şekillendirilmektedir.

 

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarının bazılarında süreçlerin yönetim anlayışı uygulanırken, bazılarında da süreçlerle yönetim ya da diğer bir deyişle süreç bazlı organizasyon yapıları uygulanmaktadır. Süreçlerle yönetim çalışmasının uygulanabilmesi için kuruluşta süreç yönetimi anlayışının var olması gerekmektedir.

Denetim ve Tasdik 

Vergi Danışmanlığı

Bağımsız Denetim

SGK Hizmetlerimiz

Şirket Kuruluşu

Yatırım Teşfik ve Kredi

Vergi Uyuşmazlıkları

Kurumsal Finansman

İş Güvenliği

Stok Sayımı

Bilgi Teknolojileri

Hukuk Danışmanılığı

Uluslararası Destek

Sanal Ofis

Success! Message received.

Şirket Devir,Birleşme,Satın alma

Muhasebe 

Marka Patent Tescili

İthalat,İhracat desteği

bottom of page