top of page

Uluslararası Çözüm ağımız

BÜYÜKBALKAN GRUP olarak amacımız, toplumda güven oluşturmak ve önemli sorunlara çözüm üretmektir.

Biz, 3E Accounting Internanational Pte Ltd.'ve 3E Muhasebe Uluslararası Ağı'nın patneri olarak, denetim, danışmanlık ve vergi hizmetleri alanında kaliteli hizmet sunmaya odaklanmış, 47 ülkede 1000’i aşkın çalışanın oluşturduğu bir topluluğuz.

1981’den bu yana Türkiye’de iş dünyasına hizmet sunan BÜYÜKBALKAN olarak; Türkiye genelindeki çözüm ortağımız olan meslektaşlarla , yaklaşık 1350 kişilik profesyonel kadromuz ile müşterilerimizin aradığı değeri yaratmak için çalışıyoruz.

3E Accounting Internanational Pte Ltd

3E Muhasebe Pte.Ltd.Şti. Şirketlere, Orta büyüklükteki kuruluşlara, Vergi, Muhasebe,Denetim ve uygunluk hizmetleri sunan dünyanın 50 merkezinde çözüm ortağı bulunan Singapur merkezli şirkettir.

3E Muhasebe Pte. Ltd, 3E Muhasebe Uluslararası Ağı'nın bağımsız üyesidir .

3E Accounting International Network, itibar ve mesleki geçmişe sahip, uluslararası bir muhasebe ağıdır.

3E Muhasebe Uluslararası Ağı, 3E' nin misyonuyla temellendirildi: 3E Muhasebe Uluslararası Ağı, küresel ağları - güçlü mesleki geçmişi, kendi yerel yargı alanında iyi bilgi birikimi olan ve güvenilir olan firmalar yoluyla mükemmellik ötesinde hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Müşterilerine uluslararası düzeyde hizmet vermeyi hedeflemektedir.

3E Accounting International Network, dünyanın altı kıtasından, yani Asya, Afrika, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Okyanusya'da bağımsız muhasebe ve danışmanlık firmalarının bir ağıdır. Her bölge içindeki her üye firma mevcut piyasa ve tecrübenin daha iyi anlaşılması yoluyla müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek için işbirliği yapmaktadır.

Biz, muhasebede profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra, şirketlerin bölgede yeni iş kurma fırsatını bulmalarına yardımcı olan ve yaygın olarak tanınan bir şöhretle, 3E Muhasebe Uluslararası Ağı'nın ağ ülkelerinden faaliyet gösteren üye firmalardan biriyiz.

bottom of page